Διακριθέντες

 

ΔΙΑΚΡΙΣΕΙΣ - ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΕ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΑ

 

Σχολικό έτος

Ονοματεπώνυμο

Τάξη

Διαγωνισμός ή Πρόγραμμα

Διάκριση

2012-2013

Μανουσάκης Γεώργιος

Γ΄

Βραβείο Αριστούχων Μαθητών Eurobank

1ος στον Νομό Ρεθύμνου

Γαζανού Αντιόπη

Δρουλίσκου Ζαφειρούλα

Καμπανιέρη Ελένη

 

5th English on the spot festival

Ρέθυμνο (κατηγορία Λυκείων)

Ασημένιο βραβείο

Ομάδα μοντελισμού

 

7η Έκθεση στατικού μοντελισμού Ρεθύμνου

Χάλκινο βραβείο

Αποστολάκης Αντώνιος

Α΄

Διαγωνισμός στα μαθητικά «Ο Θαλής»

 

Καμπανιέρη Ελένη

Α΄

Διαγωνισμός στα μαθητικά «Ο Θαλής»

 

Κουρμούλης Ηλίας

Γ΄

Διαγωνισμός στα μαθητικά «Ο Θαλής»

 

Κουρμούλης Ηλίας

Γ΄

Διαγωνισμός στα Μαθηματικά «Ο Ευκλείδης»

 

Παπασταθόπουλος Αθανάσιος

Β΄

Β΄ Φάση του 18ου Πανελλήνιου Μαθητικού Διαγωνισμού Αστρονομίας και Διαστημικής  «ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ».

 

Λουκάκης Αντώνιος

Β΄

Πρόγραμμα Euroscola

 

Βουτσαδάκη Κλεάνθη

Α΄

ΠρόγραμμαYouth in action μεθέμα"Steal a week from the life".

Στο Αϊδίνιο της Τουρκίας

 

Ομάδα καλαθοσφαίρισης κοριτσιών

 

Πανελλήνιο Σχολικό  Πρωτάθλημα Καλαθοσφαίρισης

Χάλκινο μετάλλιο

2011-2012

Καρτσιούκας Αριστείδης

Γ΄

22ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής 2012, Α΄ Φάση

19η θέση

Καρτσιούκας Ραφαήλ

Γ΄

22ος Πανελλήνιος Διαγωνισμός Φυσικής 2012, Α΄ Φάση

22η θέση

Καρτσιούκας Ραφαήλ

Γ΄

Διαγωνισμός στα Μαθηματικά «Ο Ευκλείδης»

 

Καααρτσιούκας Ραφαήλ

Γ΄

Βραβείο Αριστούχων Μαθητών Eurobank

1ος στον Νομό Ρεθύμνου

2010-2011

Αναγνωστοπούλου Ελισάβετ

 

«Οι νέοι γνωρίζουν την Ευρώπη»

 

Γαλλιάκης Θεόδωρος

Β΄

Πρόγραμμα Euroscola

 

Δρυγιαννάκης Μύρων

Γ΄

Βραβείο Αριστούχων Μαθητών Eurobank

1ος στον Νομό Ρεθύμνου

Καρτσιούκας Αριστείδης

Β΄

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Χημείας

3η θέση

Καρτσιούκας Ραφαήλ

Β΄

Πανελλήνιος Διαγωνισμός Χημείας

3η θέση

Καρτσιούκας Ραφαήλ

Β΄

Διεθνής Ολυμπιάδα Χημείας

 

Μαθιουδάκη Αλεξάνδρα

 

Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα Παγκρατίου

1η θέση

Σερτεδάκη Ελένη

Γ΄

Βραβείο Eurobank

1η στον Νομό Ρεθύμνου

Στεργιάκη Ιωάννα

 

8ο Ετήσιο Μαθητικό Ευρωπαϊκό Διαγωνισμό «Αρχαίας Γλώσσας και Γραμματείας»

Έπαινος

Περιοδικό Αντίδοτο

 

Διαγωνισμός σχολικών περιοδικών Νομού Ρεθύμνης

1ο Βραβείο

Ομάδα Πετοσφαίρισης Κοριτσιών

 

Σχολικοί αγώνες 2010-2011

1η θέση στον νομό

Ομάδα Καλαθοσφαίρισης Κοριτσιών

 

Σχολικοί αγώνες 2010-2011

1η θέση στον νομό

Τμήμα Β3

 

Διαγωνισμός Παπαδιαμάντης-Ελύτης-Γκάτσος-Τσίρκας

 

 

Copyright © 2012-2013. 3ο Γενικό Λύκειο Ρεθύμνου. All Rights Reserved.